Instruktorzy

Instruktorzy Royal Dance Studio to osoby, które o tańcu nowoczesnym wiedzą niemal wszystko! Poznaj naszych instruktorów, specjalizujących się w różnych dziedzinach tanecznych.

Tancerka Sylwia Kierat

SYLWIA KIERAT

Założycielka Royal Dance Studio

Certyfikowana instruktorka tańca

Licencjonowana fizjoterapeutka

Certyfikowana instruktorka fitnessu na trampolinach - JUMPING FROG

Po raz pierwszy na salę taneczną weszła, mając 9 lat. Od tego momentu taniec stał się jej największą pasją. Przez wiele lat swoje umiejętności rozwijała pod okiem pana Jacka Palki. Jako tancerka grupy reprezentacyjnej, solistka, a także podczas duetów brała liczny udział w festiwalach na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Swój warsztat doskonaliła u cenionych osobistości, m.in.: Andy Ninvalle, Alassan Wat, Błażeja Szychowskiego, Mateusza Sobecko, Natalii Gap, Adriana Trepiaka czy Anny Mrozińskiej.

Doświadczenie instruktorskie zdobywała w Studiu Tańca FUZJA DANCE gdzie w latach 2012 - 2016 pracowała jako trener i choreograf. Od 2013 roku współpracuje z formacjami AXEL ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chrzanowie. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii wykorzystuje podczas nauki tańca, dbając o to, by ciało, które dla tancerza jest warsztatem, było zawsze w dobrej formie.

Od swoich tancerzy wymaga zaangażowania i systematyczności, ale każdy trening jest pełen uśmiechu, pozytywnej energii i pasji. Dzięki temu jako trener może pochwalić się takimi osiągnięciami jak m.in.:

 

  • I miejsce- Międzynarodowy turniej „Cheermania"
  • I miejsce oraz nagroda GRAND PRIX - Ogólnopolski festiwal „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna"
  • I miejsce - Beskidzki Festiwal Tańca
  • I miejsce - Ogólnopolski festiwal TAKI TANIEC
  • I miejsce - Ogólnopolski festiwal „Dzieci dzieciom bez barier”
  • I miejsce - Polsko - Niemiecki Festiwal Tańca
  • II miejsce - Ogólnopolski festiwal „Złote sznurowadło"
  • III miejsce - Wodzisławska Gala Taneczna MIX i wiele innych.

Z miłości do tańca powstało jej królestwo – szkoła tańca Royal Dance Studio, w którym może zarażać innych swoją pasją.

 

 

Tancerka Zuzanna Raczyńska

ZUZANNA RACZYŃSKA

Energiczna i zawsze uśmiechnięta studentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Licencjonowany instruktor tańca hip-hop.

​Pierwsze taneczne kroki stawiała pod okiem Jacka Palki w zespole tanecznym "Kaprys". Następnie swój warsztat szkoliła w szkole tańca Grawitacja Dance Academy w Oświęcimiu. Jest artystką Grupy EGO, zajmującej się oprawą taneczną pokazów w Energylandii, a także tancerką grupy Bling Danceshow. Uczestniczka wielu konkursów, warsztatów i zawodów. Osoba, która chce zarażać swoją pasją innych, zarówno tych małych jak i dużych. 

 

 

Tancerz Borys Modrzejewski

BORYS MODRZEJEWSKI

Borys jest związany z akrobatyką sportową od 6 lat. Pasją do tej dyscypliny zaraziła go… córka! Wiedzę i praktykę z tego zakresu systematycznie zdobywał podczas profesjonalnych kursów i szkoleń organizowanych przez Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie i Katowicach, a także w Polskiej Akademii Kultury i Sportu.

Obecnie sam trenuje w sekcji SK Talent Katowice, a od około dwóch lat organizuje wakacyjne zajęcia z zakresu akrobatyki sportowej i stretchingu dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Największą radość sprawia mu widok postępów swoich podopiecznych.

 

Tancerka Marta Zając

MARTA ZAJĄC

Studentka Turystki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie

Licencjonowana instruktorka tańca

Animatorka czasu wolnego

Kierowniczka wypoczynku

Swoją Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. W formacji KAPRYS trenowała disco dance i hip-hop pod okiem Jacka Palki. Dalsze umiejętności taneczne rozwijała w szkole tańca Grawitacja Dance Academy w Oświęcimiu. Jako tancerka grup reprezentacyjnych brała liczny udział w festiwal i pokazach na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowych zdobywając duże doświadczenie sceniczne. Taniec jest nierozłącznym elementem jej życia. Pragnie się rozwijać i zarażać swoją pasją innych.

Swój warsztat szkoliła pod okiem m.in: Mateusza Strzeżka, Wojtka WoCo Krawczuka, Sylwii Kapcińskiej, Klaudii Sadło.

Tancerz Kamil Grzybowski

KAMIL GRZYBOWSKI

Trenuje akrobatykę sportową od 2005 roku i specjalizuje się w ćwiczeniach zespołowych oraz skokach indywidualnych na planszy akrobatycznej.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne.  W 2015 roku ukończył również kurs instruktora akrobatyki sportowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od tego momentu pracuje jako instruktor akrobatyki, współpracuje z choreografami tanecznymi, trenerami akrobatyki sportowej, gimnastyki sportowej oraz gimnastyki artystycznej w Katowicach i okolicy. Swoją pasję przekazuje, wychowując i trenując nowe pokolenie zawodników i tancerzy.

 

 

Instruktor Damian Cetera

DAMIAN CETERA

Człowiek artysta: plastyk, choreograf tańca i instruktor fitness. Prowadzi zajęcia taneczne m.in. w Tito dance studio w Tychach, Domu Kultury Koszutka w Katowicach, oraz w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Specjalizuje się w hiphopie, choć w jego choreografiach można zobaczyć inne style. Ma pod swoją opieką kilkanaście zespołów tanecznych w różnych grupach wiekowych. Twierdzi, że taniec jest dla każdego - niezależnie od wieku czy płci. Tancerze pod jego okiem regularnie startują w turniejach i przeglądach tanecznych. On osobiście posiada cały wachlarz osiągnięć w pokazach solowych oraz wiele sukcesów swoich formacji. Jego popisy można zobaczyć w teledyskach muzycznych oraz na scenach koncertowych u boku różnymi gwiazdami. Choreografie przez niego przygotowywane są często wykonywane na różnych event'ach i imprezach kulturalnych. Jednym zdaniem, Damian Cetera to pasjonat, który ciągle bierze udział w warsztatach tanecznych, a wiedzę z nich zaczerpniętą przekazuje dalej szkoląc swoje formacje.

 

 

Instruktor Oliwia Groborz

Oliwia Groborz

Dyplomowana instruktorka tańca nowoczesnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 8 lat w Studiu Ruchu i Tańca Szok. Szkoliła się pod okiem doświadczonych choreografów z Polski oraz za granicy m.in.: Maximilian Jarish, Julia Spiesser, Stefano Silvino, Hope Maimane, Rebecca Davies, Paweł Michno, Mariusz Jasuwienas, Dominika Dona Cybulska, Michał Przybyła, Adrianna Patłaszyńska, Maciej Cierzniak Jej przygoda z tańcem trwa już kilkanaście lat i nie zamierza na tym poprzestać. Szkoliła się w wielu stylach tanecznych m.in.: show dance, disco dance, hip hop, modern, jednak stylami w których się specjalizuje są street dance show oraz modern.+

Energiczna, ambitna i zawsze uśmiechnięta Pani Oliwia zarazi tańcem wielu !